Bezpłatne ogłoszenia w sieci
>
Kocurek szuka nowego domu.
Szukam osoby o wielkim sercu, która przygarnie i zaopiekuje się zdrowym,6- letnim kocurkiem Druhem ,osieroconym przez właścicielkę która zachorowała i nie może się dalej nim zajmować .Zależy mi bardzo, aby trafił do dobrego domu w którym może poczuć się pewnie,gdzie będzie kochany i otoczony opieką i będzie dla kogoś wspaniałym, niekłopotliwym towarzyszem. W miejscu, w którym jest aktualnie nie może dłużej przebywać -dlatego PILNIE szukam mu nowego domu (w miarę możliwości bez innych zwierząt i dzieci, ponieważ różnie znosi głośne dźwięki). Druh to duży, muskularny kocur o pięknym, lśniącym,pręgowanym futrze .Jest czysty i zadbany, od małego mieszkał w bloku, jest kotem niewychodzącym (czasami był wypuszczany jedynie na balkon) ale kto wie być może kiedyś polubi spacery na dworze. Jest bardzo towarzyski, uwielbia pieszczoty i asystowanie we wszystkich czynnościach domowych. Kotek nie lubi hałasu, szalonych zabaw, zgiełku-woli spokojne zabawy piłeczką,papierkiem uwielbia szeleszczące tunele. Nie wybrzydza przy jedzeniu, bezbłędnie korzysta z kuwety
.Jest zdrowy,wysterylizowany,regularnie badany, i odrobaczany.Nie jest płochliwy, ale będzie potrzebował cierpliwości, by nabrać zaufania.do nowego opiekuna. Kotka przekażę osobie kochającej zwierzęta, RAZEM Z WYPRAWKĄ:  karma + miski, kuweta).Dla osób bez transportu, możliwe jest dowiezienie kotka gratis bezpośrednio do domu ( tylko i wyłącznie na terenie miasta Krakowa).
Zależy mi bardzo na kontakcie osób, które na POWAŻNIE rozważają adopcję kotka. .Proszę tylko o poważne oferty. Wszystkich zainteresowanych przygarnięciem Druha, proszę o kontakt.
CENA: za darmo
Dodano: 3 lata temu
Dodał: Winchester

Wyświetleń: 484

Drukuj ogłoszenie
Edytuj ogłoszenie

Zgłoś nadużycie
Skontaktuj się