Bezpłatne ogłoszenia w sieci
>
Rewia 8 rok spędza w schronisku... Niezauważana... Odmień jej los!
zdjecie 1
zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
zdjęcie 4
zdjęcie 5
Rewia prawie całe swoje życie spędziła w schronisku. Czarna sunia, o przeciętnej urodzie… Nigdy nie zwracała na siebie większej uwagi. W schronisku jest przecież tyle ładniejszych psów, te czarne, pospolite, zawsze były mniej zauważane. I mimo że była ‘odłapana’ jako szczeniak, bo miała niecały rok… To nikt jej nigdy nie zabrał, chociaż mówi się, że szczeniaki przecież tak łatwo znajdują dom, że schodzą jak „świeże bułeczki”…
Rewia jest bardzo łagodną sunią. Pięknie dogaduje się z innymi psami. Może zamieszkać z dziećmi, na spacery zawsze wychodziła z młodziutkimi wolontariuszami. Na smyczy trochę ciągnie, ale czy to dziwne u psa, który od 8 lat wychodzi z boksu 2,5 m x 2,5 m jedynie raz w tygodniu na krótki spacer? Uwielbia przebywać z człowiekiem. Być głaskana, drapana za uszkiem… Niewiele jej potrzeba do szczęścia.
Sunia ma ok. 9 lat. Jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana. Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery, przyzwyczajone do ludzi, spacerów, smyczy. Na życzenie możemy sprawdzić stosunek do kotów.
Proszę, daj jej szanse. Niech pozna co to dom, miłość swojego człowieka. Niczym nigdy nie zawiniła… Niech w końcu ‘zaistnieje’. Adoptując ją nie zmienisz świata. Ale możesz zmienić cały jej świat. Odmienić jej życie. Ma takie małe szanse…
Przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Ostródzie (województwo warmińsko-mazurskie)
Każdy zainteresowany adopcja przejdzie procedurę przedadopcyjną: rozmowa, ankieta, wizyta- jeżeli nie jesteś zdecydowany na tą procedurę to bardzo prosimy nie marnuj naszego czasu.
KONTAKT:
Telefon: 506 240 219 lub 505 039 213
Mail: inspektorat.afn@wp.pl
CENA: za darmo
Dodano: 3 lata temu
Dodał: AFN

Wyświetleń: 743

Drukuj ogłoszenie
Edytuj ogłoszenie

Zgłoś nadużycie
Skontaktuj się
pokaż numery
Telefon: xxx